עבודה

דיני עבודה

דיני עבודה

משרד מלווה את שלל לקוחותיו בייעוץ שוטף בתחום דיני עבודה, תוך מתן דגש על מקצועיות ואדיבות! המשרד מציע ללקוחותיו שירותים משפטיים רבים, לרבות: ייצוג וטיפול בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה, עריכת הסכמי עבודה, טיפול בסכסוכים הן במישור הפרט והן במישור הקיבוצי, עריכת חוות דעת משפטיות וכן הליכי גישור.

אם אתם חשים שיש פגיעה בזכויותיכם במקום העבודה, אתם לא צריכים להתמודד עם זה לבד. עורך דין לענייני עבודה הוא איש המקצוע שיכול לסייע לכם גם לממש את כל הזכויות שמגיעות לכם על פי חוק, וגם לשמור על מערכת יחסים תקינה עם המעסיק שלכם.

 

עיקרי דיני עבודה עוסקים בזכויות של העובד במקום עבודתו, והם מאוגנים בחוקי מדינת ישראל, בהרחבות חוקתיות, בהסכמים קיבוציים, צווים ותקנות שונות.

חוקי המגן של דיני עבודה קובעים את הזכויות הסוציאליות והתנאים המינימליים להם העובד זכאי במסגרת עבודתו, החל משכר המינימום, שעות עבודה מוסדרות, ימי חופשה, ימי מחלה, דמי הבראה, גיל עבודה מינימלי, שימוע לפני פיטורין, פיצויי פיטורין, אפליה, חוקי מגינים על נשים הרות במקום עבודתן, הטרדה מינית, הרעת תנאי העבודה ועוד.

ההגבלות המוטלות על המעסיק במסגרת דיני עבודה נועדו לשמור על בריאותו ורווחתו של העובד, ולמנוע מיקרים של ניצול והטלת סמכויות וסנקציות שלא כחוק.

דיני עבודה הינם שורה של חוקים, תקנות והסדרים אשר מחייבים את כל המעסיקים באשר הם, ואף מעסיק לא יכול להתעלם מהם או שלא לנהוג לפיהם. כמו כן, לעובדים, אין כל אפשרות לוותר על חוקים אלו, גם לא בעד פיצויים כספיים או טובות הנאה. זכויות אלו של העובד, מתוקף דיני עבודה, מגינות על העובד במקום עבודתו, ומאפשרות לו ביטחון כלכלי ורווחה בריאותית.

סיפורי הצלחה

צו הריסה בוטל

מאמרים בנושא: דיני עבודה

דמי מחלה
זכויות עובדים