אודות המשרד

משרד רגב, מזרחי ושות’

משרד רגב, מזרחי ושות' מספקים ייעוץ וליווי משפטי איכותי ומקצועי במגוון רחב של תחומי משפט ברמה גבוהה ביותר. המשרד משלב עורכי דין מומחים וצוות מקצועי בתחומי המשפט השונים המעניקים מעטפת מלאה של כיסוי משפטי ופתרונות יצירתיים ומקיפים תחת קורת גג אחת.

נסיון. מקצועיות. יצירתיות. תוצאות.

המשרד נוסד על ידי עו"ד מוטי רגב ועו"ד דוד מזרחי אשר שירתו שנים רבות במשטרת ישראל במספר תפקידים ויחידות שונות של חקירות ומודיעין ומחזיקים בניסיון ייחודי של טיפול באלפי תיקי פשיעה אלימות, עבירות רכוש, בילוש, ועוד. המשרד מייצג לקוחות רבים לרבות אנשי כוחות הביטחון, עובדי ציבור ואנשי עסקים אשר זוכים להגנה משפטית מיטבית, מקיפה ומקצועית בכל התחומים.

מקצוענות רב תחומית

שילוב עורכי דין מתחומי משפט שונים מעניק לנו אפשרות לבצע חשיבה משותפת וסיעור מוחות עם כיווני חשיבה ותחומי ידע שונים כדי להגיע למענה האולטימטיבי בכל תחום וזאת מכיוון שכל אחד מגיע עם עולם מקצועי ונקודת מבט אחרת. שילוב של פרקטיקות משפטיות שונות מוביל אותנו להצלחה וכך אנחנו מגיעים לתוצאות הכי טובות עבור הלקוח – כשעובדים ביחד, יש יותר מדרך אחת להגיע לפתרון.

illustration-scales-justice-white-background-front-pov-simple_756405-42307photoAid-removed-background

תפיסת עולם

אנו מאמינים שתמיד יש דרך, לעיתים הדרך מסתתרת בתוך סבך של עובדות וחוקים שונים ולעיתים היא אף נראית כדרך ללא מוצא, אבל אנחנו מבינים שלמצוא את הדרך הנכונה להצלחה ועמידה בכל אתגר העומד בפנינו נדרשת מקצועיות חסרת פשרות, ניסיון משפטי מקיף ורב תחומי, יצירתיות בעולם של חוסר ודאות וחשיבה מחוץ לקופסה תוך חתירה למטרה האידאלית עבור הלקוח.
מורכב, מסובך ומאתגר ככל שיהיה ההליך המשפטי, הידיעה שתמיד יש מוצא ודרך היא עבורנו נקודת המוצא.

ההצלחה שלנו בייצוג ובליווי המשפטי שאנו מעניקים ללקוחות, הם כרטיס הביקור שלנו!