הוצאה לפועל

ביטול עיקולים

ביטול עיקולים

ביטול עיקול משכורת:

אחד מאמצעי הלחץ הנפוצים ביותר על ידי הזוכים בהוצאה לפועל הינו עיקול על משכורתו של החייב

משרדינו פועל במהירות המרבית ובנחישות על מנת למנוע או לבטל את רוע הגזירה ומתחייב להגיש את הבקשה לביטול עיקול המשכורת תוך 24 שעות.

ביטול עיקול חשבון בנק:

באפשרותו של הזוכה לעקל ולממש כספים המצויים בחשבון הבנק של החייב. מצב זה הינו מצב קשה ביותר מבחינת החייב, שכן, החייב אשר ידע והסתמך על הכספים שבחשבונו שמטרתם פירעון החיובים וההוצאות השותפות, מצוי כעת אל מול שוקת שבורה ללא כל יכולת פירעון של התחייבויותיו, דבר אשר יכול להעמיק ולהרע את מצבו הכלכלי. משרדינו פועל במהירות המרבית ובנחישות על מנת לבטל את העיקול על חשבון הבנק ולאפשר ללקוח המשך ניהול חשבון בנק תקין ונקי מעיקולים.

ביטול עיקול רכב הוצאה לפועל:

הוצאה לפועל מעודדת את החייבים לפרוע את חובם הנה באמצעות עיקול רכבם

הרכב הנו צורך חיוני עבור כל אדם ומשפחה להתנהלות היום יומית, לעבודה ולניהול חיי המשפחה, ניתן למנוע את העיקול עוד בטרם הוא התרחש – ולהגיש בקשה לביטול העיקול. בהחלט אפשרי לנמק היטב ולשכנע את רשם ההוצאה לפועל מדוע יש לבטל את העיקול – ולשם כך מומלץ להיות מלווים על ידי עורך דין המתמחה בתחום.

ביטול עיקול רישיון נהיגה: 

הגבלת רישיון נהיגה של חייבים. גם במקרה זה, ניתן להגיש בקשה לביטול ההגבלה. רשם ההוצאה לפועל יכול להיעתר לבקשה תחת נסיבות מסוימות, לדוגמה כאשר הוא משוכנע כי מדובר על חייב שכן משלם את חובותיו וכי אין טעם להמשיך ולהטיל עליו עוד סנקציות.

בדרך כלל, לאחר כמה תשלומים ניתן יהיה להגיש את הבקשה ובליווי הנימוקים המתאימים העיקול יבוטל, במיוחד כאשר הנהיגה משמשת לצרכי המשפחה או לעבודה. בדומה למקרים רבים אחרים, גם הפעם מומלץ להיות מלווה על ידי עורך דין המכיר את תחום ההוצאה לפועל על בוריו.

סיפורי הצלחה

ביטול עיקול

ביטול עיקולים

מאמרים בנושא: ביטול עיקולים

אין עדיין מאמרים בנושא ביטול עיקולים, בקרוב...