דיני תעבורה

משרדנו מתמחה במתן שירותים בתחום התעבורה

מחלקת התעבורה מייצגת נאשמים, חשודים ונחקרים בעבירות תעבורה בכל דרגות החומרה.

אצלנו תקבלו מעטפת משפטית מלאה הכוללת מתן ייעוץ, הכוונה והגנה משפטית לנאשמים בעבירות תנועה, החל מעבירות קנס, תיקי נהיגה בשכרות ועד לעבירות תנועה חמורות ומעורבות בתאונות דרכים קטלניות. 

 

מתי נכון יהיה לפנות לעו"ד העוסק בתחום התעבורה?

לעורך הדין ניתן להגיע בכל שלב – מיד אחרי שקיבלתם דו"ח, לפני שימוע או חקירה במשטרה, אחרי שקיבלתם כתב אישום או שוחררתם ממעצר, בעקבות פסק דין עם תוצאה לא מספקת, לאור זימון למכון הרפואי או למשרד הרישוי וגם בעודכם ממתינים לתאריך למשפט.

אנו נדע לעזור לכם בכל נקודה בה אתם נמצאים, להפיג חלק גדול מהחששות שעמם הגעתם ולענות על כל דבר שחשוב לכם לברר. כבר בפגישה הראשונה תמצאו אוזן קשבת וכתף תומכת לסוגיה המשפטית לה נדרשתם ותדעו כיצד להתמודד איתה על הצד הטוב ביותר.

 

נהיגה בשכרות:

בשנים האחרונות, גדל אחוז תאונות הדרכים הנגרמות כתוצאת מנהיגה בשכרות ועל פי הערכות מומחים שיעורן מגיע לכ-5% מכלל תאונות הדרכים. עבירה של נהיגה בהשפעת משקאות משכרים (או סמים) היא עברה הנחשבת כחמורה ביותר ובתי המשפט נוטים להטיל עונשים כבדים בגינה.

כאשר כתוצאה מהתאונה נגרם מותו של אדם, בדרך כלל תאשים הפרקליטות את הנהג הפוגע בסעיף החמור של הריגה, הואיל ומי שנוהג במצב של שכרות לוקח על עצמו מטבע הדברים סיכון של מעורבות בתאונת דרכים שתוצאותיה עלולות להיות קטלניות.

על-פי תיקון לפקודת התעבורה מ-1995 העונש על נהיגת רכב בהשפעת משקאות משכרים לא יפחת משנתיים פסילה בפועל, למעט נסיבות מיוחדות אשר חובה על השופט לפרטן בפסק הדין.

במקרה שהנהג הורשע  בשנה שקדמה לאותה עברה, עונש הפסילה בפועל לא יפחת מתקופה של 4 שנים.

עוד מאמרים בנושא: תעבורה

דוחות מצלמה